Co ciekawego może w ostatnim czasie zaoferować rynek gier na komputery

Co roku na rynku komputerowych gier ukazuje się spora ilość nowych produkcji, z jakich każdy będzie miał ochotę na to, żeby zostać hitem. Lecz w praktyce będzie się to udawać niedużej liczbie gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, jakie zostaną hitami. Coraz częściej twórcy wykładają ogromne środki w nowe silniki graficzne, zatrudniają potężne zespoły specjalistów, a i tak koniec końców może się okazać, że nic z tego nie wyszło, bo grze nie udało się pozyskać uznania graczy.
gry video
A niekiedy jest całkowicie odwrotnie, nikomu nie znany wcześniej tytuł staje się wielkim szlagierem, w który będą grać dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Tak właśnie było z ogromnie popularną serią Angry Birds, jaką wiele uważa za najbardziej popularną dotychczas zrobioną grę.

Zainteresował Cię ten post? To świetnie, gdyż oryginalny wpis posiada zbliżone dane do prezentowanych.

Gra nie tylko się doczekała kilkunastu rozmaitych wydań, lecz także nawet filmu. Ocenia się, że w produkcje z tej serii co miesiąc gra 60 milionów graczy, a wszystkich ściągnięć zanotowano już ponad dwa miliardy.

Jedną z kolejnych wcieleń wściekłych ptaków jest angry birds stella pop, typowa gra zręcznościowo-logiczna. Opiera się ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle strzelania bąbelkami, które po trafieniu w taki sam kolor znikają z planszy przy jednoczesnym zwolnieniu miejsca. O ile sam pomysł jest stary, to szata graficzna może zachwycić nawet najwybredniejszych miłośników komputerowych gier, a jeszcze producenci dorzucili kilka ciekawostek zwiększających dynamikę akcji.


Może zainteresują ciebie także

Aktualne trendy na rynku 3D: figurki i skanowanie

Figurka 3d
Wprowadził: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które posiadają wielofunkcyjne przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne zabawie. Do takich urządzeń można zwłaszcza zaliczyć wielozadaniową maszynę do drukowania i skanowania, która czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym przedmiotem, bo w dalszym ciągu jest to nowina na naszym rynku, a jej sposobności są nieograniczone.

Także pochlebne opinie ma niedawno wydana platformówka trine 3: the artifacts of power. Gra z jednej strony wymaga odpowiedniej zręczności w operowaniu klawiszami, ale jednocześnie wymaga sporej dawki myślenia.

W czasie zabawy należy radzić sobie z różnymi przeszkodami, omijać pułapki i walczyć z wrogami, a poza tym tego do rozwiązania będzie mnóstwo oryginalnych zagadek. Bardzo interesująco prezentują się możliwości graficzne tej gry. Gra została wydana w pełnym 3D, dzięki czemu nie tylko jest niezwykle grywalna, lecz również atrakcyjna jeśli chodzi o możliwości graficzne.
2020/05/15, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.