Co ciekawego może w ostatnim czasie zaoferować rynek gier na komputery

Co roku na rynku komputerowych gier ukazuje się spora ilość nowych produkcji, z jakich każdy będzie miał ochotę na to, żeby zostać hitem. Lecz w praktyce będzie się to udawać niedużej liczbie gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, jakie zostaną hitami. Coraz częściej twórcy wykładają ogromne środki w nowe silniki graficzne, zatrudniają potężne zespoły specjalistów, a i tak koniec końców może się okazać, że nic z tego nie wyszło, bo grze nie udało się pozyskać uznania graczy.
gry video
A niekiedy jest całkowicie odwrotnie, nikomu nie znany wcześniej tytuł staje się wielkim szlagierem, w który będą grać dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Tak właśnie było z ogromnie popularną serią Angry Birds, jaką wiele uważa za najbardziej popularną dotychczas zrobioną grę.

Zainteresował Cię ten post? To świetnie, gdyż oryginalny wpis posiada zbliżone dane do prezentowanych.

Gra nie tylko się doczekała kilkunastu rozmaitych wydań, lecz także nawet filmu. Ocenia się, że w produkcje z tej serii co miesiąc gra 60 milionów graczy, a wszystkich ściągnięć zanotowano już ponad dwa miliardy.

Jedną z kolejnych wcieleń wściekłych ptaków jest angry birds stella pop, typowa gra zręcznościowo-logiczna. Opiera się ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle strzelania bąbelkami, które po trafieniu w taki sam kolor znikają z planszy przy jednoczesnym zwolnieniu miejsca. O ile sam pomysł jest stary, to szata graficzna może zachwycić nawet najwybredniejszych miłośników komputerowych gier, a jeszcze producenci dorzucili kilka ciekawostek zwiększających dynamikę akcji.


Może zainteresują ciebie także

Co to jest escape room? Parę niezbędnych wskazówek

znajomi w pubie
Wprowadził: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Stworzenie escape room ma związek z modernizacją komputerowych. W roku 1988 zjawiła się na rynku pierwsza gra która składała się w dużej mierze z zaprezentowanego na ekranie monitora tekstu. Celem gry było dotarcie, a następnie wyjście z zamkniętego wnętrza. Gry komputerowe zostały przeniesione do świata realnego. W ten sposób zrodziła się nowa era zespołowych gier logicznych.

Także pochlebne opinie ma niedawno wydana platformówka trine 3: the artifacts of power.

Czytasz teraz interesujący materiał, ale bez obaw kliknij również oryginalny serwis (https://e-hunter.pl/zabawka-dla-psa-kong), a znajdziesz fascynujące informacje na omawiany temat.

Gra z jednej strony wymaga odpowiedniej zręczności w operowaniu klawiszami, ale jednocześnie wymaga sporej dawki myślenia.

W czasie zabawy należy radzić sobie z różnymi przeszkodami, omijać pułapki i walczyć z wrogami, a poza tym tego do rozwiązania będzie mnóstwo oryginalnych zagadek. Bardzo interesująco prezentują się możliwości graficzne tej gry. Gra została wydana w pełnym 3D, dzięki czemu nie tylko jest niezwykle grywalna, lecz również atrakcyjna jeśli chodzi o możliwości graficzne.
2020/11/24, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.