Nie masz pomysłu na walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

Walentynki to bardzo sympatyczne święto. W Polsce celebrowane jest ono coraz powszechniej. Od jakiegoś czasu zaczęło obejmować nie tylko kochanków, ale także dobrych znajomych i najbliższych. To dzień, w którym wszyscy starają się okazać sobie miłość. Zakochane pary szczególnie starają się zrobić ten dzień wyjątkowym. Czasem nie mają jednak właściwego pomysłu. A walentynki lada chwila…
Kłódki zakochanych par
Wprowadził: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to przestań się zamartwiać i zacznij myśleć! Naprawdę nie trzeba kupować biletów na samolot do Paryża, ani organizować romantycznego skoku ze spadochronem. Przecież twoja dziewczyna także cię kocha i dla niej najbardziej liczy się twoja obecność oraz kreatywność. Dlatego nie potrzebujesz pokaźnej sumy pieniędzy. Po prostu pokaż jej, że ci na niej zależy. Jeżeli trochę się wysilisz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem. A oto kilka cennych rad, jak ją przygotować (przeczytaj).

Może zainteresują ciebie także

Gry planszowe- świetny prezent dla dzieci i nastolatków, który zagwarantuje dobrą zabawę zarówno dzieciom jak również rodzicom

Prezent
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Znalezienie odpowiedniego prezentu dla dziecka czasami jest trudnym zadaniem. Zależnie od wieku a także zainteresowań, dzieciom będą podobały się różne zabawki bądź gadżety. Doskonałym a także uniwersalnym podarunkiem są gry planszowe.


Zakochani na molo
Wprowadził: regan76
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno byłoby dobrze, gdyby tego wieczoru na stole pojawiła się co najmniej jedna ugotowana przez ciebie potrawa. Na pewno nie każdy jest w stanie pochwalić się talentem kulinarnym, ale musisz wiedzieć, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym wypadku najważniejsze. Jeżeli czujesz się w przy garnkach niepewnie, a mimo to postanowisz ugotować coś specjalnie na walentynki, to tym lepiej dla ciebie. Pamiętaj, że to nie musi być coś bardzo wystawnego. Możesz zrobić nawet jakiś deser. Nie zapomnij tylko, żeby włożyć w to całe swoje serce.

Czy omawiany post jest według Ciebie cenny? Jeśli tak, to bez wątpliwości zaintryguje Cię także to wiarygodne źródło (klubtanca.pl/silownia/trening-personalny/) - mówi o podobnej tematyce.

Podczas romantycznej kolacji istotnym składnikiem jest także przyjemny nastrój. Postaraj się zatem o ładne ozdoby walentynkowe (zobacz więcej). Zapal też świece oraz zadbaj o nastrojową muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Wybierając świece i ozdoby walentynkowe pamiętaj o umiarze, muzyka natomiast powinna być słyszalna jedynie w tle. Nie powinna utrudniać wam osobistej rozmowy.

Ostatnim warunkiem walentynkowej kolacji jest prezent. Najlepiej zrób coś sam. Zaskocz ją np. ręcznie napisanym listem i ukryj go w jajku niespodziance. Jeśli umiesz grac na jakimś instrumencie, to nagraj dla niej jakąś romantyczną piosenkę. Pozbieraj wasze zdjęcia , a następnie wkomponuj je w zabawny kolaż. Możesz też zrobić kalendarz ze wspólnym zdjęciami. Albo idź do sklepu po specjalne farby i zrób ciekawą koszulkę. W podobny sposób możesz ozdobić też drewnianą szkatułkę albo nawet kubek. Na pewno, dasz sobie radę.
2019/11/11, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.