Konsole do gier - nowe tendencje

Dla postaci zaciekawionych rynkiem gier wideo, nabycie konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to konsola innowacyjnej generacji podpisywana marką prawdziwego tytana branży komputerowej - Microsoftu.
Pudełko z padem do xboxa
Wprowadził: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Maszynka, pomimo dosyć solidnej konkurencji ze strony Sony i Nintendo, wyprzedaje się nadzwyczaj dobrze. Fabrykanci gier na konsolę wciąż udowadniają, że Xbox 360 umie rzeczywiście pozytywnie zdumieć - dowodem jest choćby ostatni mega przebój Gears of War. Konsola poświęcona jest dla graczy, choć posiada okazałą kolekcję aplikacji dla latorośli. W zestawieniu z konkurencyjnym PS 3, jest też niedroga. Większa część graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z osiągalnych na rynku konsol. Nic osobliwego, silnikiem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który potrafi utrzymać rzeczywiście sporo. Jeśli dorzucimy do niego przednią grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to pozyskamy prawdziwie wybuchową mieszankę. Nic dziwnego, że coraz to więcej edytorów oświadcza, iż tytuły określone pierwotnie wyłącznie na PS3 zaprezentują się także na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Wprowadził: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
innych systemach, głównie na Xboksie 360.

Może zainteresują ciebie także

Podsumowanie dziedziny spedycji za kończący się rok - można realizacji w programie komputerowym

Kalkulator, pieniądze
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliża się powoli koniec obecnego roku i dla wielu przedsiębiorstw to okres, gdy wykonywane są rozmaite podsumowania, sumowania rachunków za miniony rok itp. Przeprowadzane jest to z takiego względu, gdyż na tej podstawie można zrealizować rozliczenie i również przedstawić dokumentację, jaka jest egzekwowana przez prawo w Polsce.


Pewien czas temu pojawiła się onegdaj zapowiedziana premiera konsol nowej generacji. Nastręcza się zapytanie czy wskazane jest nabywać ps3, xbox 360, skoro wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi stanowczo tak. Gry na ps3/xbox 360 będą ukazywały się jeszcze cały czas przez kilka lat. Zrezygnowanie z tych systemów było by dla producentów wielce nieopłacalne. XBOX 360 wychodził w kilku typach. PS3 wyszło w trzech wariantach-Fat, Slim i Super Slim. Typy slim i super slim różnią się od siebie zaledwie wielkością i objętością dysku, obie są nieco awaryjne.

Obie konsole posiadają gry, które wyszły tylko na daną konsole. Musimy zajrzeć w jedną z wielu list gier głośnych opublikowanej w Internecie i poszukać na którą konsole gry są najlepsze, więcej nas interesują. Większość gier jest multiplatformowa to znaczy, zaprezentowała się na obie konsole. Jak większa część wie, Internet w ps3 jest darmowy. W xboksie, by skorzystać z Internetu musimy wykupić kartę z szyfrem o nazwie xbox live gold.
2021/09/03, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.