Rajska wyspa

Pocztówkowe białe wybrzeża z delikatnym piaskiem, palmy kokosowe schylające się do klarownego morza. Słoneczko i brzmienia merengue, zupełna egzotyka, równikowe niebo dla ubóstwiających karaibską żywiołowość a także wyjątkowe, poetyczne widoki. Bezczynne dni oraz pełne zabawy noce, soczyste owoce to idealna idea na niezapomniane, karaibskie wczasy.

Wakacje na Dominikanie
Wprowadził: meltingdog
Źródło: www.sxc.hu
Dominikana to drugie co do rozmiarów państwo na Karaibach, odnaleziona dla Europy w roku 1492 przez Krzysztofa Kolumba. Obecnie Dominikana zajmuje czołowe miejsce w spisie preferowanych karaibskich miejsc wakacyjnych - sprawdź: niesamowite wakacje (zobacz: mauritius z niemiec) na Dominikanie. Wielką rolę w popularności wyspy mają mieszkańcy Dominikany, hiszpańskojęzyczni Kreole - potomkowie dawnych kolonistów i niewolników, otwarci, życzliwi i naturalni, co objawia się w pełnym ekspresji tańcu merengue. Centralna część wyspy jest pagórkowata i porośnięta równikowymi lasami, wybrzeże zaś to piaszczyste plaże, ciągnące się całymi kilometrami. Omywane niezwykle ciepłą wodą szczególnie turkusowego morza są porośnięte dużymi palmami kokosowymi, jakie wyrastając wprost z piasku, gwarantują rozkoszny cień a także przydają egzotyki cudnym zmierzchom słońca.

Może zainteresują ciebie także

Jakie atrakcje dla odwiedzających proponują Szklarska Poręba i Karpacz, oferta noclegów tych miejscowości

Karpacz
Wprowadził: Ronald Preuß
Źródło: http://www.flickr.com
Okolice Karpacza oraz Szklarskiej Poręby są często odwiedzane przez coraz liczniejszych turystów. Przyjeżdżają oni praktycznie przez cały rok, zima zachęca w pierwszej kolejności miłośników narciarskiego szaleństwa na trasach biegowych oraz stokach, a pozostałe okresy oglądaniem pobliskich atrakcji i przepięknych gór.


Wśród dziesięciu najpiękniejszych plaż na świecie jest Bavaro Beach, na wschodzie Dominikany. Soczyste owoce, papaje i ananasy, świeże warzywa a także przyprawy - to także narodowe bogactwo słonecznej Dominikany (wycieczki na Karaiby). Doskonałe steki z lokalnych upraw, cudowne owoce morza: langusty, małże a także wyborne ryby zachwycają rozmaitością smaków. Wszystkich tych przysmaków można posmakować w trakcie wczasów w hotelach, które poza kuchnią międzynarodową proponują dodatkowo regionalne dania.
Dominikana słynie z doskonałej bazy hotelowej. Są tu obecne najważniejsze i najbardziej ekskluzywne ogólnoświatowe sieci hotelarskie, które proponują komfortowe wczasy w najnowocześniejszych, świetnie wyposażonych, dużych hotelach zlokalizowanych przy plażach. W jaki sposób odnaleźć wczasy dla siebie? Nic trudnego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę sformułowanie: Dominikana wczasy albo Dominikana wakacje, (względnie Dominikana wycieczki) aby odnaleźć bez liku ofert - . Warto takie wczasy zarezerwować jak najwcześniej, najlepiej na początku roku. W tym okresie oferty urlopowe są najbardziej korzystne.
2020/07/21, 08:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.