Możliwości konsol

Konsole już całkowicie zadomowiły się w naszych mieszkaniach. Kiedyś dominowały pecety, jednak teraz dzięki niskim cenom , bardzo często można spotkać konsole. Również to przeważnie konsole wręczane są w prezencie. Czy aby na pewno to opcja dla każdego?

gry na konsole 2
Na pewno trzeba zauważyć, że większa część gier dostępnych na ps3 i xboxa skierowana jest zdecydowanie do męskiego grona odbiorców. To ulega zmianie i dużo więcej nowych gier nadaje się dla wszystkich, albo wydawanych jest z myślą o paniach. Gdy przejrzymy przykładowo gry na Xbox 360 to widać, że obecnie nadal dominują gry ściśle męskie jak gry sportowe czy wyścigi.

Która konsola? To też dylemat w momencie zakupu pierwszej konsoli. Konsola PS3 dawniej dominowała w branży, jednak Xbox 360 i jego duże możliwości sprawiły, że statystyki sprzedaży PS3 i Xboxa są podobne. Przy wyborze konsoli warto sprawdzić, które gry są dostępne na PS3 a XBOX. Czasem gry działają jedynie na danej konsoli, jak np. w Halo można zagrać tylko na Xboxie. Cenowo oba sprzęty są podobne, ale tutaj zadecydują inne parametry.

Może zainteresują ciebie także

Na które gry wskazane jest dzisiaj stawiać

Pad, gry na kolsolę
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy chodzi o tanie gry na ps3, popularność ich nadal rośnie. Rozszerzanie się sektora gier u nas jest silnie zależne od coraz większej popularności tego rodzaju rozrywki. Stawiajac na tanie propozycje gier, wcale nie należy jednoznacznie liczyć się z gorszą ich jakością. Bogactwo ofert, z którymi wychodzi dzisiaj producent do swych klientów, spotyka się ze znaczną aprobatą wśród odbiorców. Rodzice chętnie wybierają sprawdzone produkty dla swych pociech, więc mogą liczyć na producenta.


Wkrótce następna generacja Jeżeli ktoś może wstrzymać się z zakupem to najlepiej poczekać niecały rok.

Jeśli masz ochotę poznać więcej wiadomości na opisywany temat, wejdź pod ten link, to faktycznie świetne opracowanie (https://lemans.pl/) tego zagadnienia.

Już w roku 2013 będzie premiera nowej, czwartej generacji PlayStation. Również niedługo jest premiera nowego Xboxa. Następne generacje ukazują się nieczęsto, bo co kilka lat. Dlatego zaopatrując się w najnowszą generację będziemy mieli pewność, że nowe tytuły będą wyglądały tak dobrze jak to możliwe.

Multum gier do wyboru
Na konsole jest spory wybór gier. Obie generacje są już dobrych kilka lat na rynku i przez to zostało wydanych na nie wiele gier. Fani sportu będą najpewniej kupowali gry jak Fifa. Są też i bijatyki czy gry zręcznościowe. Wbrew różnym opiniom gry na konsole mogą kształcić - można kupić dziesiątki. Jako potwierdzenie można sprawdzić gry przygodowe na PS3. Takie gry doskonale rozwijają zdolności manualne i inteligencję.

Multimedia
Konsole to także inne możliwości multimedialne. To już multimedialne centrum rozrywki - bez problemu można na nich oglądać filmy, przeglądać internet. Metod użycia nowych konsol jest wiele.

Jak widać konsole oferują wiele możliwości użycia. Od strategii po gry logiczne - każdy znajdzie coś odpowiadającego jego gustom. Dlatego wygląda na to, że jeszcze przez długi czas konsola będzie dobrym kupnem.
2020/09/02, 09:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.