Kto taki udzieli nam porad przy wycenie własnej nieruchomości?

Coraz mniej Polaków decyduje się kupić dom. Oczywiście główną przyczyną owego stanu rzeczy jest wciąż nieciekawa sytuacja gospodarcza kraju, więc nawet zamożni Polacy decydują się poczekać na podjęcie decyzji. A poza tym, polskie banki dużo mniej chętnie decydują się na zaufanie człowiekowi - nietrudno zauważyć sporo większą ilość odmów kredytów. Jak w takim razie żyć? W jaki sposób sprzedać swoją nieruchomość? Na szczęście taki człowiek, który zna sztuczki zwiększające sprzedaż, a do tego odpowiednio podejdzie do wszelkich działań, może bez żadnego kłopotu sprzedać swój dom.

nieruchomość na sprzedaż
Wprowadził: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Może to nieco zbyt optymistyczne twierdzenie, lecz w zasadzie sytuacja jest taka, że jeżeli solidnie ogarniemy ten temat, pewnie nie będziemy czekali na kupca przez bardzo długi czas. A naturalnie nie należy przesadnie obniżać ceny, bo to dla nas całkowicie nieopłacalne. Świetnie, że rzeczoznawca majątkowy KGDM może fachowo ocenić wartość domu, działki, etc. Należy skorzystać z usług świadczonych przez rzeczoznawcę, bo zasadniczo jest to jedyna osoba, która potrafi się tym zająć. Kiedy ocenimy wartość na oko, pewnie znacznie zawyżymy bądź obniżymy wartość. To niemalże pewne.

Nie możemy zbytnio polemizować, gdy wycena nieruchomości raczej nie przypadnie nam do gustu - traktujemy o tym. Przecież rzeczoznawca posiada sporo większą wiedzę, bardzo duże doświadczenie, oszacował w końcu wiele majątków.

Jeśli omawiany tu artykuł wciągnął Cię i chcesz więcej, to z pewnością przypadnie Ci do gustu link do witryny 17 zł brutto na godzinę ile to netto - umowa zlecenie 2021, gdzie znajdziesz sporo postów.

To bardzo dobrze pokazuje, że rzeczoznawca jest specjalistą, któremu zasadniczo wypadałoby ufać.

Warto także mieć na uwadze, iż zdecydowana większość Polaków, Czechów, Brytyjczyków albo Amerykanów zalicza się do wzrokowców. A więc niesamowicie ważne jest to, aby przed wpuszczeniem do własnego domu, miejmy nadzieję, że nie na długo, najzwyczajniej sprawić, iż dom (zobacz pożyczka pod zastaw bez bik smartvest) będzie bardziej elegancki, niż każdego dnia. To niesamowicie ważna rzecz, bo przecież z pewnością bardzo nam zależy na szybkiej sprzedaży domu. Nie powinniśmy także zakładać, że poszukiwanie nabywców przez Internet jest obecnie tak czy siak niekonieczne . Takie rozumowanie jest błędne. Obecność w Sieci powiększa szanse na pozbycie się nieruchomości.
2021/04/28, 22:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.