Kursy bywają tak samo potrzebne członkom załogi, jak i regularna wypłata

Porzekadło uzmysławia nam, że na naukę nigdy nie jest za późno, a inne przykazuje, że trzeba uczyć się przez cale życie. Prowadzenie własnej firmy bywa bardzo odpowiedzialną pracą. Część tej wymienionej odpowiedzialności właściciel może z powodzeniem przerzucić na pracowników, ale prawnie w ostateczności odpowiada tylko on. O tym, że trzeba być na bieżąco z przepisami wie każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność handlową. Jeżeli więc pracodawca nie posiada odpowiednio dużo wolnego czasu na szkolenie się, to musi zainwestować w rozwój swoich pracowników.
bezpieczeństwo informatyczne
Wprowadził: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Kursy dzienne pozostają jednym z najbardziej rozsądnych sposobów podniesienia kwalifikacji wszystkich pracujących w przedsiębiorstwie. Można też przeszkolić pracowników w bardzo wąskich zagadnieniach, a zakres możliwej do pozyskania wiedzy bywa iście imponujący. Wystarczy w tym miejscu wspomnieć o warsztatach z typowo psychologicznej tematyki (np. zarządzanie zespołem) lub o zagadnieniach, którymi będą zaciekawieni pracownicy działów kadr i płac (np. podatek (sprawdź nowe info dotyczące tematu - spółka komandytowa a podatek dochodowy) CIT).

Tę pierwszą grupę powszechnie określa się treningiem z zakresu umiejętności miękkich, a tę następną grupę opatruje się nazwą: kursy z zakresu umiejętności twardych. Jeśli ponownie podzielilibyśmy dostępne na rynku szkolenia, to kierując się innymi kryteriami stworzylibyśmy taką grupę, która tyczyłaby się zagadnień związanych z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem. Z jednej strony, jako posiadacze fabryki, mamy obowiązek przestrzegać reguł, np. z zakresu ochrony danych personalnych.

Czy ten post jest ciekawy, ale masz chęć na następne? Pragniesz zobaczyć link referencyjny (http://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/bydgoszcz/hotel-ikar.html)? Więc namawiamy - trzeba jedynie najechać myszką.

Równie ważne
bezpieczeństwo informatyczne
Wprowadził: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
bywają tajne dane, których wyciek byłby dla spółki akcyjnej prawdziwym nieszczęściem. Ze względu na rangę wspomnianej tematyki, w takim kursie powinien uczestniczyć sam zastępca dyrektora.


Może zainteresują ciebie także

Czym zajmuje się odlewnia żeliwa

Odlewnictwo jest odnogą przemysłu wytwarzającą części używane w wielu różnych branżach. Czasem nawet nie wiemy, jak dużo przedmiotów robionych jest właśnie z wykorzystaniem tej techniki. Naturalnie są różne odmiany żeliwa. Dla przykładu żeliwo szare, ciągliwe, białe, sferoidalne. Wymagają różnych technik odlewania, odmiennych umiejętności.


Audyt bezpieczeństwa informatycznego to temat jednego z wręcz obowiązkowych dla każdego przedsiębiorcy szkoleń - Wiedza pozyskana na takich warsztatach pomoże lepiej zarządzać informacjami zmagazynowanymi w firmie, a także lepiej je chronić. Audyt bezpieczeństwa informatycznego dotyczy przeprowadzania swego rodzaju skontrolowania, tak z ramienia prezesa, jak i organizacji powołanych do takich zadań. A waga tematyki bezpieczeństwa danych w obecnych czasach bywa ogromna. Informatyzacja niesie przecież ze sobą mnóstwo niebezpieczeństw, a wśród nich możemy znaleźć: hakerów, wirusy czy utrata danych spowodowana przez niefrasobliwość pracownika.
2021/02/04, 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.