W jaki sposób powinniśmy ozdobić nasze mieszkanie?

Rok rocznie w moim mieszkaniu jest żywa, cięta choinka. Piękny zapach żywicy i lasu roznosi się po całym domu. Zawsze również tata musi wyciąć kilka dolnych gałązek, które przeszkadzają w zrobieniu drzewka. Robimy wtedy świąteczne stroiki z gałązek.


Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz
Wprowadził: home&you
Źródło: home&you
Te dolne gałązki są dla nas super rzeczą do relaksu i oderwania się od gotowania. Wykonujemy z nich najczęściej niewielkie stroiki, mamy w pokojach będących w naszym domu. Jest to czas rewelacyjnej zabawy i integracji domowników. Do stworzenia ozdób potrzebne są wszelkiego rodzaju drobiazgi choinkowe, ponadto przydadzą się pyszne cukierki, pierniczki – słowem – wszystko, co uważasz za przydatne. Ogranicza cię jedynie twoja własna wyobraźnia.

Najciekawsze świąteczne ozdoby z gałązek choinki to wianuszki na drzwi wejściowe do domu i niewielkie wianuszki wieszane na krzesłach w salonie u moich rodziców. Wprowadziłam taki pomysł, że są one również na drzwiach (poznaj drzwi wewnętrzne lakierowane na stronie www.dierre.pl) wejściowych do pomieszczeń.

Czy zainteresowała Cię treść tej witryny? Chcesz poznać więcej informacji? To, odwiedź stronę (https://sugoikit.com/products/urocza-japonska-sukienka-lolita-wz-1), która da Ci dużo fascynujących faktów.

Jesienią zawsze znajdujemy, które później suszymy na strychu. Później wykańczamy je złotą, albo srebrną farbą i stosujemy do przyozdobienia stołu, choinki i stoików.


Dywany w stylu vintage
Wprowadził: Dywilan
Źródło: Dywilan
Jeżeli szukasz sposobu na ozdoby świąteczne w twoim domu polecam zaglądnąć na stronę tam dużo świątecznych inspiracji. Pomysł na powyginaną gałązkę z wierzby chyba w tym roku wprowadzę jako choinkę w moim mieszkaniu.
2020/10/12, 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.