Gry – propozycja na wolny czas gry na PC do pogrania w wolny wieczór

W dzisiejszych czasach gry spełniają już w zasadzie ważną rolę w tworzeniu się poglądów odnośnie świata i jego odbierania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało zdanie, iż to po części za pomocą gier mamy opcję rozwoju sporej ilości sfer naszego charakteru. Złe jest zdanie, że gry nie wnoszą nic dobrego – istnieje sporo pozytywnych gier, które to wiele mogą nas nauczyć. Nawet gra w której chodzi jedynie o eliminowanie przeciwników czy walka uczy nas zręczności. Oto pewną część spośród przykładów ciekawych gier.
postacie Call of Duty
Wprowadził: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w których strzelanie do wroga stanowi jedyną fabułę. W grze mamy możliwość być rolnikiem, który to dba o swoją farmę. Mamy możliwość władać rolą, najpierw zbieramy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Oprócz tego mamy możliwość hodować bydło. Nasze gospodarstwo wciąż unowocześniamy poprzez kupno nowych maszyn. Gospodarstwem ma możliwość się zajmować kilku graczy w ramach trybu multiplayer.

Może zainteresują ciebie także

Prezent dla mistrza kuchni? Osobisty fartuch kucharski z pewnością mu się spodoba!

posada
Źródło: Secretclient.com
Koledzy przeprowadzają się do nowego mieszkania, a Ty nie masz pojęcia co im podarować? Koniecznie warto przeczytać ten materiał, albowiem dowiesz się które aktualnie są bajeranckie upominki.


Battlefield 3 jest gra w jaką mamy opcję rozgrywać jednoosobowo, lub z drugą osobą w trybie multiplayer. W opcji dla jednego gracza mamy możliwość uczestniczyćw wielu wyjątkowych oraz różnorodnych misjach, które transportują nas do Stanów Zjednoczonych , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Jesteśmy na przykład uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W niektórych rozgrywkach niezwykle często prowadzimy walkę w towarzystwie innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych tytułach tu - Gra na PC 2011.

Firma EA Sports z każdą nową FIF-ą zaskakuje graczy nowymi rozwiązaniami. FIFA 12 to wersja z wieloma nowymi opcjami – sporoaspektów gry ma możliwość nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją to gra dużo bardziej rozbudowana oraz mająca w sobie sporo interesującychelementów. Interesująco o grach również tu: .

Gdy preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie ciekawą grę. Jest to kontynuacja wcześniejszych gier Call of Duty: gra polega na walce żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu wrogich wojsk. Podczas rozgrywki bitwa toczy się w wielu częściach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.
2020/09/13, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.