Z jakich rzeczy wynika niezwykłość Angry Birds, najbardziej popularnej obecnie gry na świecie

Codzienne na całym świecie pojawiają się nowe gry, jednak tylko nielicznym może się udać osiągnąć prawdziwy sukces. Lecz co pewien czas mogą się takie pojawić, pojawiają się także gry, które śmiało można nazwać hitami. I do tego typu gier zalicza się właśnie Angry Birds, gra, która zdobyła wszystkie kraje, a blisko dwa miliardy ściągnięć uczyniły ją najpopularniejszą grą w historii. Dodatkowo, z tej prostej, niepozornej gry urodził się wielki przemysł, gra ma już swój serial, w planie będzie tradycyjny film, a różne gadżety z fruwającymi ptakami stanowią marzenie większości dzieci.


angry birds
Wprowadził: Gear4
Źródło: Gear4
Nad niezwykłą popularnością tej gry zaczęli się zastanawiać nawet naukowcy, chcąc wywnioskować, dlaczego każdy chociaż przez chwilę w nią grał. A tak naprawdę gra w ptaki i świnie jest przede wszystkim bardzo prosta. Nie wymaga od grającego wielkiego talentu czy umiejętności, nie trzeba też tworzyć jakiś skomplikowanych scenariuszy. Po prostu trzeba strzelić ptakiem i patrzeć, co się wydarzy z drugiej strony planszy - a dziać się może rzeczywiście dużo, zadbali już o to producenci gry.

Następnym ogromnym plusem tej gry jest to, że można w nią zagrać nawet w pięciu minutach przerwy, czekając na lekarza czy udając się autobusem do pracy. Dużo gier jest bardzo wciągających, lecz wymagają one dłuższego grania, żeby to miało jakiś sens. Przy latających ptakach ten problem znika - jedna runda trwa co najwyżej kilka minut, a jeżeli coś nie wyjdzie, to w
gra komputerowa
Wprowadził: krisguy
Źródło: http://www.flickr.com
każdej chwili da się do niej powrócić i poprawić rezultat.


No i pamiętać trzeba o jeszcze jednej istotnej sprawie, jaką jest wygląd - co by nie powiedzieć, to Angry Birds jest zwyczajnie grą ładną, dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach i pełną zachwycających detali. Producent nie spoczywa na laurach i bez przerwy pojawiają się kolejne przygody latających ptaków, ostatnią nowością jest na przykład Angry Birds Stella - popularna gra Angry Birds. Dużo wskazuje na to, że także ta gra odniesie sukces, co zresztą doskonale widać oglądając statystyki pobrań, już teraz gra ma ogromną ilość użytkowników.
2021/08/06, 08:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.